Естетика, надійність і комфорт

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Сервісне і гарантійне обслуговування

Гарантійні зобов'язання, які бере на себе компанія "Алюмікс Україна", забезпечуються спеціалізованої Сервісним відділом нашої компанії.  Сервісна служба відповідає за виконання гарантійних зобов'язань перед клієнтами, вирішує проблеми, що виникають з експлуатацією воріт, ролет та ін. Продукції.

 Сервісна служба для клієнтів інших компаній

 Далеко не кожна компанія, володіє спеціалізованою службою сервісу.  Коли такої служби немає, гарантійні обіцянки залишаються голослівними - якщо поломку і відремонтують, то в останню чергу, неохоче і, швидше за все, не безкоштовно.  Якщо ви не можете отримати потрібної допомоги у виробників або продавців вашого вироби, зверніться в сервісну службу "Алюмікс Україна".  Ми надамо вам кваліфіковану допомогу, оскільки у нас працюють професіонали, які знають особливості і методи ремонту воріт і ролет практично всіх марок.

Гарантійне зобов'язання

 Кожен наш замовник отримує гарантійний талон, який є підтвердженням наших гарантійних зобов'язань перед клієнтом.

 Своїм клієнтам "Алюмікс Україна" надає наступні види безкоштовного гарантійного обслуговування:

 10 років гарантії на секційні ворота (протягом цього періоду ми несемо відповідальність за відсутність наскрізної корозії на панелях воріт, профілях системи направляючих, елементах воріт з оцинкованої та нержавіючої сталі.)

 1 рік гарантії на ролетні системи

 3 роки гарантії на автоматику АЛЮТЕХ

 5 років гарантії на автоматику Comunello

 2 роки гарантії на автоматику AN-Motors і Marantec

 Заміна фурнітури, що має заводський брак, проводиться протягом 14 днів.

 При виникненні проблем з товаром, зв'яжіться, будь ласка, за телефоном 0 800 757 037 (безкоштовно по Україні).  Для того, щоб менеджер зміг швидко знайти інформацію на ваше замовлення, назвіть йому номер свого договору.  Отримавши від вас інформацію про неполадки, він запропонує вам узгодити час виїзду працівника сервісної служби.

   

Під час цього візиту співробітник сервісної служби:

 • Відносить неполадку до того чи іншого виду гарантійного обслуговування * (в разі, якщо неполадка сталася не з вини компанії, неполадки усуваються в платному порядку за встановленими розцінками).
 • Якщо неполадка невелика *, усуває її.
 •  Якщо неполадка серйозна, знайомиться з ситуацією і планує роботи по усуненню проблеми.
 •  Залежно від пори року всі гарантійні роботи будуть виконані не пізніше 10 днів після першого звернення в сервісну службу.  У серйозних випадках * компанія йде на зустріч своїм клієнтам і може надати сервісну підтримку вже на наступний день після дзвінка.
 •  Додаткові послуги сервісної служби "Алюмікс Україна"
   Сервісна служба надає широкий спектр додаткових послуг як клієнтам "Алюмікс Україна", так і клієнтам інших компаній.  Ми завжди раді надати вам кваліфіковану допомогу.
   Вартість сервісних робіт складається з двох складових:
 • Вартість необхідних агрегатів, вузлів і деталий
 •  Вартість виїзду фахівця і сервісних робіт

 

ТЕЛЕФОН СЕРВІСНОГО ВІДДІЛУ:

067 208 76 99

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА (E-MAIL):

 service@alumix.com.ua