Естетика, надійність і комфорт

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Скляні перегородки: у чому їх особливості?

Скляні перегородки: у чому їх особливості?

 Скляні алюмінієві перегородки - система комплектуючих, профілів, затискних елементів, які використовуються для фіксації різних стекол.  Завдяки такій конструкції вдається створювати суцільноскляні від стелі до підлоги перегородки.  Подібні системи - відмінна можливість організувати робочий кабінет в одному стилі.  При цьому буде ефективно використовуватися освітлення.  За рахунок скляних систем вдасться візуально збільшити простір.  Замовити оригінальні, міцні, надійні перегородки зі скла зможете у нас.  Ми пропонуємо Вам ALT115.  Цим конструкціям немає аналогів на споживчому ринку нашої країни.

 Унікальність нашої продукції

 Інноваційні технології, новітні розробки, передові методики - все це в сукупності дозволило зробити особливі вироби для розмежування простору.  При створенні враховувалися пропозиції монтажних фірм, поради компаній, що займаються переробкою.  В результаті вийшли системи, що відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і експлуатаційними характеристиками, конструкцією, а саме:

  •  Кліпсою.  Її ще прийнято називати перевертишем.  Оснащена дана деталь 3-ма поздовжньо розташованими пазами.  Вони мають різну глибину.  У парі з розташованим на направляючої виступом, вони дають необхідний за величиною зазор: 12, 10 або 8 мм.  У підсумку, для монтування скла з різною товщиною може братися одна і та ж кліпса.
  •  Вставкою.  За рахунок положення отвору на вставці визначається спосіб кріплення скляних секцій.  Він може бути безпечним (крізь отвір) або звичайним.  Таким чином, при різних видах установки використовується одна і та ж вставка.
  •  Кріпильними елементами.  Для фіксації скляних секцій береться гвинт М6 х 25 DIN7991, для глухих - М6 х 30.
  •  Комплектацією.  Скляні перегородки доповнені всіма необхідними підкладками і заглушками під скло.
  •  Притиском скла.  Є можливість придавити скло в потрібному місці.  Це досягається за рахунок вільного пересування в ніші направляючої вставки.
  •  Компенсації.  При установці конструкції можна мінімізувати нерівності (ухил) статі.  З цією метою системи комплектуються рихтувальними підкладками.  Вони мають товщину 5, 3, 2, 1 мм.  Сама напрямна має кілька отворів під саморізи.  Вони розташовані по всій її довжині на відстані один від одного 300мм.
  •  Колірному рішенні.  Скляні перегородки на замовлення можуть бути пофарбовані в різні кольори.  На вибір замовника надається їх 14. Крім цього, є можливість вибирати варіанти підготовки поверхонь.  Вона може бути природно анодирувана, полірована.  Також можна замовити дробеструйную обробку.  У підсумку ми можемо запропонувати більше 50-ти варіантів покриття.

 Для облаштування простору різноманітних приміщень, торгових площ варто купити скляні перегородки.  Більш відповідне рішення, ніж система ALT115, для моделювання і створення інтер'єрів складно знайти.