Естетика, надійність і комфорт

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Рольштори: конструкція, переваги використання, різновиди

Рольштори: конструкція, переваги використання, різновиди

 З кожним днем ​​популярність набирають рольштори на вікна.  Багато споживачів віддають їм перевагу за відмінні експлуатаційні якості, гідності.  Це відмінні заміни гардинам, тюлю.  Якщо Вам знадобилися такі вироби, то звертайтеся до нас.  Замовте дзвінок на сайті і наші фахівці обов'язково допоможуть Вам у виборі рольштор.

 Чому варто встановити рольштори

 Всі представлені сьогодні на споживчому ринку моделі схожі по конструктиву.  Принцип роботи простий: тканина намотується на розташований зверху, закріплений у віконному отворі, вал.  За рахунок оснащення вала спеціальним механізмом вдається легко піднімати і опускати штори.  При цьому його можна зафіксувати на обраному рівні.  Але не тільки в цьому полягають переваги даної конструкції.  Інші переваги будуть в наступному:

  •  Зручність і простоту догляду.  На тканину практично не сідає пил, вона не рветься і не мнеться в процесі експлуатації.  Щоб вона зберігала привабливий зовнішній вигляд досить її протерти вологою серветкою.  Збільшити термін служби допоможе обробка спеціальними складами.
  •  Управлінні.  Як правило, рольштори день ніч або звичайні конструкції забезпечуються електроприводом.  Для управління використовується пульт.  Щоб підняти або опустити штори досить натиснути на кнопку.
  •  Різноманітності відтінків.  Пропонована колірна гамма настільки різноманітна, що без проблем можна знайти ідеально підходять для себе варіанти.

 Якими бувають рольштори

 На поточний момент виділяють кілька видів ролет:

  •  Свободновісящая.  Такий варіант вважається найбільш затребуваним і популярним.  Являє собою полотно тканини, прикріплене зверху до валу.  Щоб матеріал розміщувався рівномірно, його обтяжують знизу схилами.  Такі рольштори купити стоїть на кухню.
  •  Касетні.  У такій конструкції за рівномірний рух тканини відповідають напрямні.  Вони можуть бути плоскими або П-обарзнимі.  Випрямляється матеріал за рахунок утяжеляются планки.
  •  "День і ніч".  Незважаючи на назву, такі моделі досить просто влаштовані.  Полотно рольштор складається з чергуються горизонтальних смуг прозорого і світлонепроникного матеріалу, що дозволяє регулювати денне освітлення, поєднуючи смуги таким чином, щоб зменшити або збільшити світлопроникність по всій площі полотна.
  •  Фоторольштори.  На них можуть бути нанесені будь-які зображення.  Ціна на такі рольштори доступна кожному.  Ці моделі зможуть стати оригінальними яскравими доповненнями до будь-якого інтер'єру.

 Всі представлені сонцезахисні системи є в наявності у нас.  На виробництво їх використовуються високоякісні матеріали, комплектуючі.  За рахунок цього вироби стали довговічними, надійними, привабливими, стильним.  Ще одна перевага нашої продукції полягає в вартості.  Будь-які рольштори купити у нас зможете за прийнятною ціною.  Ми протягом багатьох років працюємо з перевіреними постачальниками безпосередньо, тому можемо зробити такою низькою вартість і дати гарантію на будь-який виріб.  Наші рольштори стануть кращими рішеннями для Вас.