Естетика, надійність і комфорт

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Розмежувати грамотно простір допоможуть офісні перегородки

Розмежувати грамотно простір допоможуть офісні перегородки

 Алюмінієві офісні перегородки використовуються порівняно недавно.  З моменту появи в нашій країні ці конструкції стали користуватися підвищеним попитом, так як дають можливість оптимально організувати офісний простір.  При цьому будуть враховані всі побажання, вимоги санітарної, технічної безпеки, кожного співробітника.  Інтер'єр кабінетів завдяки таким конструкціям стане не тільки функціональним, але і стильним.  Купити алюмінієві офісні перегородки зможете в нашій компанії.  Ми готові запропонувати кожному клієнту не тільки прийнятні ціни, але і вигідні умови співпраці, високоякісні рішення для облаштування будь-якого офісу.

 Які вони наші офісні перегородки?

 Для розмежування простору в кабінетах ми пропонуємо використовувати ALT111.  За допомогою таких конструкцій вдасться сформувати різноманітні функціональні зони в приміщеннях.  Причому в кожній з них будуть комфортні необхідні умови для роботи.  Також наша продукція допоможе створити вишуканий інтер'єр в переговорних, навчальних приміщеннях, холах.  Подібні системи можуть використовуватися в розважальних, торгових центрах.  За допомогою ALT111 зручно ділити простір в банківських установах.  Завдяки системі з'являється величезний вибір архітектурних стилів, рішень.  З їх допомогою вийде надати приміщень потрібні розміри.  Досягається різноманіття фактур, кольорового оформлення, стилів за рахунок елементів конструкції.  Вони допомагають створювати креативні інтер'єри, дотримуватися індивідуального стилю.  За цю особливість подібні роздільники воліють використовувати в своїх проектах дизайнери, архітектори.  Офісні перегородки з алюмінієвого профілю надають їм масштабне поле для діяльності, так як можна без обмежень комбінувати глухі зі скляними блоки.  Наповнення можуть бути: декоративними, глянцевими, тонованими, матовими.  Завдяки багатому вибору фактур, видів, відтінків для глухого наповнення можна швидко створювати унікальні стилі, неповторно оформляти приміщення.  Досягти бажаного при декоруванні інтер'єрів вдається за рахунок унікальності ALT111.

 Особливості офісних перегородок

 Скляні офісні перегородки - унікальні конструкції, так як мають безліч відмінностей від подібної продукції.  Основні з них полягають у:

  •  Монтажі.  Офісні системи збираються за допомогою куточків, кріпляться на саморізи.  При цьому не потрібно робити попередні розмітки і просвердлювати профілі.

 Куточки мають спеціальні пази, тому можна регулювати висоту ригелів НЕ просвердлюючи додаткових отворів у вертикальних елементах.

 Куточками вийде закріпити стійки.  Вони кріпляться до стелі або підлозі.

 Куточки дають можливість закрити помилки, подряпини які могли з'явитися під час нарізки під потрібні параметри ригелів.  Причому приховати вийде не менше 5-и см.

 Сталеві куточки оснащені отворами для тросів жалюзі.

  •  Фіксації наповнення.  Для його закріплення використовуються спеціальні притискні елементи у вигляді засувок.
  •  Можливості поставити різноманітні наповнення.  Вони можуть бути подвійними, також одинарними.  У такі офісні з алюмінію перегородки вийде поставити скло, що має товщину 8, 6, 4 мм.  Як глухого наповнення, як правило, використовується МДФ, гіпсокартон, ДСП.  Можуть застосовуватися інші будматеріали.  Головне, щоб по товщині вони були 4 - 16мм.
  •  Можливості вмонтувати різні типи жалюзі.  За товщиною вони можуть бути 16-26мм.
  •  Зручність експлуатації.  Поворотні алюмінієві вироби здатні повертатися в діапазоні на кут від 90 до 270 градусів.
  •  Можливості поставити дво- або одностулкові двері.  Двері можуть бути з подвійним наповненням.  Також можна поставити з одинарним.
  •  Надійності.  Офісні алюмінієві конструкції комплектуються вирівнюючими куточками, тому вони виходять більш надійними.  Крім того, за рахунок цих куточків поліпшується зовнішній вигляд виробів.
  •  Асортименті заглушок.  У нас можете замовити офісні перегородки з різноманітними торцевими елементами.  Вони дадуть можливість надати системі закінчений вигляд.
  •  Розмаїтті кольорів.  Перегородки для офісу можуть фарбуватися в різні кольори.  При бажанні замовник вибирає будь-який тон з таблиці RAL.

 Ми намагаємося, щоб наша продукція влаштовувала вас по всіх параметрах.  Які б не захотіли купити офісні перегородки, ми гарантуємо, вони влаштують вас якістю, ціною, відмінними експлуатаційними характеристиками.