067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Естетика, надійність і комфорт

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Застосування, призначення, переваги використання розсувних перегородок

Застосування, призначення, переваги використання розсувних перегородок

Розсувні скляні перегородки являють собою систему профілів з алюмінію.  Дозволяють ефективно розділити простір на зони.  Завдяки таким системам будь-яке приміщення стає багатофункціональним.  Наприклад, у кожного із співробітників у великому офісі є своє місце і особистий простір.  Вам потрібні такі конструкції?  Підшукуєте, де можна купити розсувні перегородки?  Звертайтеся в нашу компанію.  Ми пропонуємо кращі рішення для дому, квартири, офісу, інших приміщень.


 Детальніше про нашу продукцію

 Представлені в нашому каталозі розсувні перегородки ґрунтуються на системі ALT100.  Вона включає в себе стійки і ригелі, з яких збирається каркас.  У каркас ставиться різне наповнення.  Для фіксації заповнення використовуються штапики.  ALT100 ідеально підходить для такої продукції.  Завдяки їй вироби наділяються відмінними експлуатаційними характеристиками, а саме:

 •  Надійністю.  Незважаючи на те, що алюміній, з якого були зроблені профілі, вважається м'яким матеріалом, конструкції з нього виходять надійними.  Домагатися цього вдається за рахунок спеціальний обробки металу.
 •  Міцністю.  Розсувні перегородки з алюмінієвого профілю досить міцні.  Їм не страшні ніякі механічні пошкодження.  При бажанні, такі системи можуть експлуатуватися в екстремальних умовах, наприклад, якщо в приміщеннях підвищені або навпаки дуже низькі температури, підвищений рівень вологості.  Система ALT100 проводиться з первинного алюмінію, покриваються порошковими поліефірними складами, що дає можливість забезпечувати високу зносостійкість.
 •  Тривалому періоді експлуатації.  Розсувні перегородки з алюмінію можуть використовуватися тривалий час.
 •  Універсальності.  Дані системи будуть доречні в будь-якому приміщенні, незалежно від його призначення.  Вони стануть відмінними варіантами для офісів великих і малих компаній, фінансових, громадських установ.  За рахунок даної системи буде забезпечено ефективний розподіл площі кімнат, кабінетів.
 •  Багатоваріантністю.  Різноманітні конструкції, засновані на профілях з алюмінію ALT100 можна комбінувати.  Для цього використовуються кутові з'єднувачі, перехідники.  Число стулок в одній конструкції може бути різним.  В стулки вставляються, як звичайні скла, так і склопакети.  Причому система дає можливість проводити реконструкцію вже існуючих перегородок, не витрачаючи особливих зусиль, фінансів.
 •  Простому догляді.  Розсувні перегородки не потребують специфічному ретельного догляду.
 •  Монтажі.  На те, щоб зібрати розсувні перегородки не доведеться витратити багато часу, зусиль.  В процесі монтажу не потрібні специфічні інструменти, пристосування.  Також немає необхідності проводити витратні обробки.  Для збірки використовуються саморізи.
 •  Зручність експлуатації.  Завдяки щітковому ущільнювача вдається мінімізувати деренчання конструкції при використанні.  Стулки просто виймати і ставити назад на місце, що дозволяє догляд за перегородками зробити простіше.
 •  Вартості.  Сьогодні знайти доступну ціну на розсувні перегородки складно, але в нашій компанії зуміли зробити її такою для Вас.  Досягти цього вдалося за рахунок тривалої співпраці з перевіреними постачальниками комплектуючих, матеріалів.  Ціна на розсувні скляні перегородки залежить від параметрів конструкції, взятих на заповнення матеріалів, складності виробу.
 •  Універсальності алюмінієвих профілів.  Вхідні в систему ALT100 профілі можуть бути поворотними, прямими.  Це дозволяє створювати за допомогою них складні конструкції.
 •  Комплектацією.  Дані системи мають все необхідне для монтажу.  Комплекти доповнені різноманітними заглушками, підкладками для заповнення.
 •  Кольоровій гамі.  У нас можете замовити розсувні перегородки, пофарбовані в будь-які кольори.  Відтінки підбираються відповідно до таблиці RAL.  Крім цього, є можливість вибрати варіанти підготовки поверхні.  Завдяки такій різноманітності зумієте купити ідеально підходять під свій інтер'єр конструкції.

 З нашими розсувними перегородками стане комфортно і затишно в кожному приміщенні.


Онлайн Калькулятор
КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ

Знижка на ролетні захисні решітки AEG84 в кольорі сріблястий металік!

Стильно, комфортно та вигідно!

Детальніше

Захисні ролети з дистанційним керуванням стають доступнішими!

Керуйте ролетами зі зручністю!Акція діє з 13.05 по 29.05.2020

Детальніше
Гаражні ворота виготовлення і монтаж

Гаражні ворота виготовлення і монтаж

смотреть больше статей

Дивитися більше статей