Естетика, надійність і комфорт

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Навіс до дому з полікарбонату

Навіс до дому з полікарбонату - надійна, міцна, престижна конструкція, покрита зверху високоякісним матеріалом. Основне призначення - забезпечити захист. Прийшла до нас ця система з європейських країн. Так як конструкція багатофункціональна і в той же час проста, то стала досить широко використовуватися, як в побуті, так і в промислових умовах. Купити навіс до будинку з дерева або металу зможете у нас. У нашій компанії на цю продукцію встановлені доступні ціни. Придбати у нас зумієте високоякісні навіси не тільки для будинку, але і для: автомобіля, дачі, кафе, вхідної групи, басейнів, інших різних споруд. Такі вироби необхідні на кожній дачі, заміській ділянці. Сьогодні їм багато хто віддає перевагу. Невже без цих систем буде складно обійтися?

Навіщо потрібні навіси до дому з полікарбонату

Навіс у дім з металу - незамінна конструкція. Завдяки їй буде в безпеці рухоме і нерухоме майно, яке розташоване під ним. Цей виріб зуміє забезпечити захист людям від дощу, сонця, сильного вітру, снігу. Завдяки йому стане краще виглядати будь-який фасад. Екстер'єр Вашої ділянки доповниться оригінальною стильною конструкцією. Крім цього, навіс у дворі будинку дозволить збільшити користь площі. Під такою конструкцією зможуть в будь-який час року гратися діти, відпочивати дорослі. Тут же вийде зайнятися будь-якими ремонтними роботами, наприклад, лагодженням автомобіля. Під таким навісом на ділянці може розташовуватися літня кухня. Кожній господині в жарку пору сподобається готувати не в задушливому будинку, а майже на природі. Завдяки тому, що навіси для приватного будинку мають продуману конструкцію, вони можуть використовуватися для різних цілей.

Які вони навіси для будинку з полікарбонату

Всі представлені в продажу конструкції навісів для будинку можна зручно розділити на такі частини: каркас, покриття. Каркас може виготовлятися з металу або деревини. Наша продукція виробляється з високоякісного алюмінієвого сплаву або міцної деревини. Перетин каркасної частини підбирається в залежності від того, які буде відчувати система навантаження, яку вагу покриття. Покриття - полікарбонат. Він може бути стільниковим, монолітним. Ми закуповуємо його у надійного постачальника з європейської країни. За бажанням замовника полікарбонат може бути замінений на профлисти. І в тому і в іншому випадку навіс у дворі приватного будинку стане чудовим захистом, так як буде наділений відмінними експлуатаційними якостями. Але все ж краще віддати перевагу полікарбонату, так як він має більше переваг.

Переваги покриття з полікарбонату

Полікарбонат для виготовлення навісів стали використовувати зовсім недавно. Але відразу ж оцінили за переваги, які дає цей матеріал. Основне з них буде полягати в пластичності. Завдяки даному якості матеріал відмінно копіює контури каркаса. З полікарбонату виходить робити будь-якої форми даху. Навіси з полікарбонату над ганком приватного будинку можуть бути: двосхилими, односхилими, арочними, полуарочнимі. Найпривабливіше виглядають арочні конструкції, так як вони відрізняються плавними лініями. Завдяки таким вигинам конструкція набуває незрівнянний вид.

Залежно від того, які розміри має навіс, може використовуватися різна товщина полікарбонату. Як правило, вона буде від 4 до 10мм. Зробити виріб стійким до вологи дозволяє герметик. Їм обробляються місця стикування аркушів. З боків полікарбонат прикривається спеціальним профілем, використовуваним для окантовки. Завдяки йому вдається мінімізувати проникнення пилу і бруду в стільники полікарбонату. Це дає можливість конструкції не втрачати свій привабливий вигляд протягом усього експлуатаційного періоду.

Встановлений в приватному будинку навіс з полікарбонату має відмінну пропускну здатність, тобто він здатний добре пропускати через себе потоки світла. При цьому затримує ультрафіолетове випромінювання. У підсумку, що знаходяться під навісом предмети будуть добре освітлені, але на них не стане вигоряти фарба від постійно знаходження на сонці. Більш того, вироби з полікарбонату можуть експлуатуватися не тільки при високих, але і при низьких температурах. Наша продукція може використовуватися і при -40 градусах. Їй не страшні екстремальні умови, тому вона стане для Вас найкращим придбанням. Користуватися нею зможете набагато довше, ніж зазначено в гарантії.