067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Естетика, надійність і комфорт

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Краще рішення - автоматичні ворота для гаража

Краще рішення - автоматичні ворота для гаража

Мало придбати рухоме або нерухоме майно, необхідно прикласти максимум зусиль, щоб його зберегти. Саме тому варто купити автоматичні ворота. Зробити це вигідно зможете у нас. У нашій компанії найдоступніші ціни на воротні системи. Ми пропонуємо надійні, міцні вироби за прийнятною вартістю. З давнього часу єдиною альтернативою для гаража, дачної ділянки були розпашні конструкції. Сьогодні наша компанія готова запропонувати Вам безліч зручних варіантів, в тому числі є ті, що відкриваються дистанційно. Вони дуже комфортні при використанні, щоб їх відкрити не потрібно виходити з машини, досить просто натиснути на кнопку на брелку.

Автоматичні ворота: якими бувають

Всі представлені у нас в каталозі автоматичні гаражні ворота відрізняються способом відкривання. Відповідно до даного параметру виділяються наступні різновиди продуктів:

  • Автоматичні відкатні ворота. Такі конструкції прийнято ще називати ссувними. В них воротнє полотно фіксується, рухається по роликам та балці. При цьому вдається заощадити простір вздовж гаражноі стінки. Для виготовлення даного типу воріт може використовуватися різне полотно. Незалежним від того, який саме був взятий матеріал, ціна на автоматичні ворота не буде занадто високою. Любі із представлених у нас у продажі конструкцій мають безліч позитивних властивостей. Основні будуть полягати в: довгим експлуатаційним періодом, надійністю, безвітказним використанням, сучасним виглядом. Так само у наших замовників є можливість вибирати заповнення воріт полотна, необхідний колір.
  • Автоматичні підйомні ворота. Даний вид прийнято розбивати на кілька підвидів. Сюди відносятся секційні конструкції. За кордоном ця модель вважається найбільш поширеною. Вона користується підвищеним попитом. В такій конструкції полотно складається з окремих, зроблених із сэндвіч-панелей, з'єднаних між собою петлями, секціями. Вони наповнюються спеціальними поліуретановими наповнювачами, що дозволяє поліпшити експлуатаційні характеристики. По краям застосовується ущільнювач. За рахунок цього вдається запобігти витіку з приміщення тепла. Транспортний засіб навіть лютою зимою буде знаходитися в сухому, тепловому гаражі. За рахунок даних воротних конструкцій можна заощадити на додатковому опаленні.
  • Під час використання ворота відкриваються секцiчно, піднімаються під гаражнею стелею. Основна перевага конструкції полягає в економії вільного місця. До цих воріт можна впритул поставити автомобіль і можно легко відкрити гараж.
  • Автоматичні розсувні ворота. Ці конструкції названі класичними, так як найбільш звичні, зустрічаються повсюдно. Відкриватися дані вироби здатні назовні, всередину. На виготовлення стовбурів, як правило, використовуються: сэндвич-панелі, гофрированні полотна. Вони бувають двох або однослойні. Автоматичні розсувні в'їзні ворота Алютех мають безліч переваг, які полягають в простоті, надійності конструкції. Хоч подібні моделі коштують недорого, але мають високий рівень стійкості до несанкціонованого проникнення. Доповнені автоматичним приводом по комфортності не поступатимуться іншим різновидам огорож. Єдиний нюанс - перед воротними конструкціями має залишатися вільним простір. Він потрібен для безперешкодного відкриття стулок. Саме тому взимку необхідно перед тим, як користуватися воротами, прибрати сніг, влітку - пісок, щебінь.
  • Рулонні автоматичні ворота. Дані варіанти включають в себе безліч невеликих за розмірами секцій. Ширина кожної не більше 10-ти см. При відкритті воріт ролетне полотно змотується у розташований в спеціальному коробі вал. Залежно від особливостей конструкції короб розміщується зовні або всередині приміщення. При останньому варіанті конструкції стають максимально безпечними, так як їх буде дуже складно відкрити зловмисникам.
  • Рулонні автоматичні ворота прості в експлуатації, саме тому вони мають досить велику область застосування. Вони можуть використовуватися в: громадських закладах, магазинах, ресторанах, бутиках. Основні переваги конструкцій складаються в простому встановленні, компактності. До того ж продукт коштує недорого, приблизно так само, як автоматичні секційні ворота. Наша компанія готова запропонувати Вам покращену різновидність рулонних воріт - швидкісний тип. Ці конструкції здатні закритись і відкритись практично моментально. За рахунок цього можуть використовуватися на промислових об'єктах, де спостерігається постійний транспортний потік.

Звернувшись до нас, Ви зможете замовити будь-які автоматичні ворота для гаража, промислового об'єкта, які можуть знадобитися. Завдяки нам ваша територія буде надійно захищена від несанкціонованого проникнення, температурних перепадів. 

Зв'яжіться з нами - ми підбираємо для вас найкращі рішення.

Онлайн Калькулятор
КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ

Знижка на ролетні захисні решітки AEG84 в кольорі сріблястий металік!

Стильно, комфортно та вигідно!

Детальніше

Захисні ролети з дистанційним керуванням стають доступнішими!

Керуйте ролетами зі зручністю!Акція діє з 13.05 по 29.05.2020

Детальніше
Гаражні ворота виготовлення і монтаж

Гаражні ворота виготовлення і монтаж

смотреть больше статей

Дивитися більше статей