Естетика, надійність і комфорт

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Характерні особливості навісів над ганком

Характерні особливості навісів над ганком

 Навіс над ганком приватного дому не вважається обов'язковим предметом, але він надзвичайно функціональний, практичний елемент.  Використовується для зовнішнього оформлення будівель.  Його значимість оцінити зможе кожен під час негоди, адже набагато краще сховатися під козирком діставати спокійно ключі, щоб відкрити замок, ніж мокнути під дощем або прикриватися від снігу.  Та й з відвідувачами простіше і комфортніше спілкуватися стоячи під навісом.  Крім цього, конструкція забезпечує дверям ефективний захист від агресивного впливу навколишнього простору, наприклад, якщо спостерігаються сильні атмосферні опади.  Завдяки даному предмету в холоди, негода ганку будинку нічого не загрожує.  Воно залишається чистим і сухим.  Купити цей виріб зможете в нашій компанії.  Кожного, хто звернувся до нас чекають адекватні ціни, широкий асортиментний ряд товарів, індивідуальні умови співпраці.  Наша продукція - унікальна, естетично приваблива.  Вона зможе зробити Ваше життя комфортнішим.

 Що являють собою навіси над ганком

 У нашій країні практично скрізь зустрічаються навіси над входом.  Іноді можна побачити примітивні саморобні конструкції з того, що попалося під руки, як правило, це металеві відходи.  Але найкраще вхідну групу, щоб вона ефективно виділялася, прикрашати професійно виконаними з великим смаком виробами.  Якраз такі зможете знайти у нас.  Наша продукція виготовляється з різних будівельних матеріалів: деревини, алюмінієвого сплаву, полікарбонату.  Навіс над ганком з полікарбонату являє собою систему профілів.  З алюмінієвих профілів або дерев'яних елементів збирається каркас.  Потім він обшивається полікарбонатом.  В даний час такі конструкції користуються підвищеним попитом.  Вони значно зуміли потіснити своїх конкурентів.  Це цілком вважається виправданим, так як дані споруди відрізняються бездоганними експлуатаційними характеристиками, прості в догляді.  Забезпечуються вони не тільки за рахунок матеріалу стійок, а й полікарбонату, взятого на виробництво даху.

 Характерні особливості навісів з полікарбонату

 Пропоновані нами навіси виробляються з високоякісного імпортного полікарбонату.  За рахунок даного матеріалу вироби мають відмінні користувацькі характеристики, а саме:

 •  Опірністю до механічних впливів.  Конструкціям з полікарбонату не страшні різноманітні впливу з навколишнього середовища.
 •  Підвищену міцність.  Навіс над ганком будинку - досить міцна конструкція, вона не руйнується навіть після закінчення декількох десятків років експлуатації.
 •  Гнучкістю, пластичністю.  За рахунок цієї властивості з полікарбонату виходить створювати різноманітні за ступенем складності конструкції.  У нас можете купити навіс з дахом по типу скат або міжкімнатних перегородок.  Підвищений попит сьогодні спостерігається саме на другий варіант.
 •  Несприйнятністю до сонячних променів.  Вироби з полікарбонату добре переносять ультрафіолетове випромінювання.  Вони не вигоряють, не тріскаються при експлуатації навіть, якщо будуть схильні до впливу високих температур.
 •  Светопроводимость.  Незважаючи на те, що полікарбонатні даху не пропускають ультрафіолетове випромінювання, вони не перешкоджають проникненню світла.  Світлопропускна здатність залишається на рівні 80%.  Сам по собі світло розсіюється рівномірно.
 •  Здатністю відмінно витримувати великі температурні перепади, високий рівень вологості.  Це дозволяє використовувати нашу продукцію в екстремальних умовах.  Причому, навіть після кількох десятків років вона не втратить свою привабливість.
 •  Легкістю.  Полікарбонатні конструкції зовсім небагато важать.  Приблизно один квадратний метр матеріалу матиме масу 800 - 3,5 кг.
 •  Вартості.  Полікарбонатна продукція відносно недорого коштує.  У нас ви зможете купити її ще дешевше.  Вигідніше ціни більше ніде не знайдете.
 •  Довговічності.  Дані конструкції можуть експлуатуватися протягом тривалого періоду часу.  Ми надаємо на них гарантію 6 років.Як показує практика: навіси з полікарбонату над ганком приватного будинку можуть використовуватися набагато більше.  Про те, що таке розширена гарантія від нас можете докладніше дізнатися у представників нашої компанії.
 •  Кольоровій гамі.  Полікарбонатні конструкції можуть ідеально вписатися в загальний фасад будівлі, головне тільки підібрати кольори.  Чи вдасться це зробити за рахунок багатої колірної гами.  Тона підбираються відповідно до таблиці RAL.  Відмінно доповнити екстер'єр допоможуть вмонтовані в навіси ретро ліхтарі або точкові освітлювальні прилади.
 •  Простому монтажі.  Зробити установку простіше вдалося за рахунок невеликої ваги всієї конструкції.  Крім того, при монтажі не потрібно застосовувати специфічні інструменти, пристосування.  Вироби повністю готові до вживання.  Вони не потребують додаткової обробки.
 •  Естетичної привабливості.  Нестандартні оригінальні навіси будуть не тільки довго служити, а й викликати чудові погляди оточуючих.
 •  Простому догляді.  Повернути привабливість полікарбонатні виробу допоможе звичайна вода.  Щоб конструкція знову стала чистою досить промити її під великим напором.  Зробити це вийде за допомогою звичайного шланга для поливання клумб.  Пару хвилин, і зовнішній вигляд буде відновлений.

 Що стосується міцності всієї конструкції, то вона забезпечується за рахунок кріпильних елементів.  В нашій продукції вони були виготовлені з нержавіючого металу.  Якщо хочете, щоб ганок Вашого будинку було надійно захищене - купіть наші навіси.  Краще виробів ніде не знайдете.