Естетика, надійність і комфорт

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор
ШВИДКА   КОНСУЛЬТАЦІЯ

Про нас

Компанія «АЛЮМІКС УКРАЇНА» - лідер ринку ролетних і воротних систем, преміум-партнер Групи компаній «АЛЮТЕХ», провідного виробника секційних воріт, ролет і алюмінієвих профільних систем в країнах СНД і Європи.

Вся представлена ​​продукція має сертифікати якості і пройшла перевірку.  

Компанія «Алюмікс Україна» була заснована в 2007 році і є провідним представником Групи компаній «АЛЮТЕХ» в Україні.  Ми є великим постачальником автоматичних секційних гаражних воріт, в'їзних воріт, автоматики для воріт, шлагбаумів, а також захисних ролет та алюмінієвих профільних систем.

 Наша репутація на ринку автоматичних воріт і захисних ролет України підтверджується довірою як роздрібних клієнтів, так і великих корпорацій національного масштабу.  Наші знання і досвід дозволяють нам повністю задовольняти запити клієнтів і пропонувати тільки якісну продукцію.

 Керівництво компанії в першу чергу приділяє увагу якості обробки замовлення, правильному прорахунку об'єкта і виконання замовлення у встановлені терміни.

 У нас є висококваліфікована команда технічних фахівців які можуть вирішити будь-яке питання.  Монтажу наших виробів проводиться у відповідності з усіма вимогами.  Бригада фахівців з монтажу пройшли навчання в ГК «АЛЮТЕХ» і мають великий досвід роботи з даною продукцією, що в свою чергу гарантує якісний монтаж і правильну роботу монтованих систем.

Працюючи з компанією «Алюмікс Україна», Ви отримуєте:

 - високий рівень сервісу,

  - великий вибір продукції,

 -  актуальні і справедливі ціни,

  - якісну продукцію, сертифіковану в Європейському Союзі,

  - постійна наявність продукції на складі,

 -  найкоротші терміни виготовлення і монтажу продукції,

  - гарантійне і післягарантійне обслуговування,

  - технічну допомогу і консультації.


За підсумками 2016 2017 і 2018 років «Алюмікс Україна» отримала звання "КЛІЄНТ РОКУ" від Групи компаній «АЛЮТЕХ» за кращі результати, а також посіла перше місце за продажу автоматики Comunello!  Цю позицію команда «Алюмікс Україна» впевнено утримує сьогодні.

1 место за продажи автоматики ComunelloСертификат «Клиент года» Сертификат партнера ALUTECHСертификат премиум-партнера


Ми здійснюємо доставку і монтаж продукції по всіх містах України

 Ми гарантуємо якість і максимально стислий термін виконання монтажу.

Шоу-руми

Сумніваєтеся при покупці?  Запрошуємо відвідати наші шоу-руми в Дніпропетровську і в Харкові.  Шоу-руми обладнані виставковими зразками секційних воріт (панорамної і гаражної серій), шлагбаумів, захисних ролет, воріт з хвірткою (серії ADS), фурнітури, автоматики всіх видів і аксесуарами.

 Шоу-рум в Харкові за адресою: пр. Ювілейний 45-Б, оф.  203.

Шоу-рум в Харькове Шоу-рум в Харькове Шоу-рум в Харькове Шоу-рум в Харькове

 

Шоу-рум в Дніпропетровську за адресою: пр. Пушкіна 40-Б ..Шоу-рум в Києві за адресою: вул.  Колекторна 3-А, оф.  212Шоу-рум в Івано-Франківську за адресою: вул. Вовчинецька 124


Шоу-рум у Львові за адресою: вул.  Городоцька 224


Шоу-рум в Рівному за адресою: вул.  Соборна 217Переваги роботи з нами:


 - З нами ви отримаєте кращу якість за справедливою ціною.  Високий професіоналізм наших фахівців гарантує швидке і якісне виконання замовлення.

  - Ми доставимо продукцію на ваші об'єкти в найкоротші терміни, тому що більша частина продукції завжди присутній на наших складах по території України.

  - Ми надаємо повний перелік послуг - від виготовлення та встановлення товару до його гарантійного та післягарантійного обслуговування.

  - Нашими клієнтами на постійній основі є такі відомі компанії, як «АТБ», «ROSHEN», «Миронівський хлібопродукт», «Фоззі Фуд» і успішно експлуатується не тільки на сотнях підприємств України, а й на тисячах приватних котеджів і будинків.

Реквізити

Товариство з обмеженою відповідальністю "Алюмікс Україна"

 Юридична адреса: 49018, м. Дніпро, вул.  Гідропаркова, буд.11, кв.44

 Поштова адреса: 49006, м. Дніпро, пр. Пушкіна, 40-Б

 р / р 26003060808510 в ПАТ КБ «ПриватБанк»

 МФО 305299, ЄДРПОУ 37732224

 ІПН 377322204677

 Директор - Диба Сергій Іванович

 тел. / факс: +38 (056) 790-17-22


Телефонуйте нам і ми допоможемо підібрати для вас найкраще рішення!

 Безкоштовно з мобільних і стаціонарних: 0 800 757 037