Естетика, надійність і комфорт

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
ШВИДКА   КОНСУЛЬТАЦІЯ

Про нас

Компанія «АЛЮМІКС УКРАЇНА» - лідер ринку ролетних і комірних систем, преміум-партнер Групи компаній «ALUTECH», провідного виробника секційних воріт, ролет і алюмінієвих профільних систем в країнах СНД і Європи.

 Вся представлена ​​продукція має сертифікати якості і пройшла перевірку.  Електронну версію сертифікатів ви можете завантажити тут

 Компанія «Алюмікс Україна» була заснована в 2007 році і є провідним представником Групи Компаній ALUTECH в Україні.  Ми є великим постачальником автоматичних секційних гаражних воріт, в'їзних воріт, автоматики для воріт, шлагбаумів, а також захисних ролет та алюмінієвих профільних систем.
 Наша репутація на ринку автоматичних воріт і захисних ролет України підтверджується довірою як роздрібних клієнтів так і великих корпорацій національного масштабу.  Наші знання і досвід дозволяють нам задовольняти повністю запити клієнтів і пропонувати тільки якісну продукцію.
У нас є висококваліфікована команда технічних фахівців які можуть вирішити будь-яке питання.  Ми приділяємо особливу увагу якісному монтажу наших виробів у відповідності з усіма вимогами.  Наші фахівці з монтажу пройшли навчання в ГК ALUTECH і мають великий досвід роботи з даною продукцією, що в свою чергу гарантує якісний монтаж і правильну роботу монтованих систем.
 Працюючи з компанією «Алюмікс Україна», Ви отримуєте: високий рівень сервісу великий вибір продукції актуальні і справедливі ціни якісну продукцію, сертифіковану в Європейському Союзі постійна наявність продукції на складі найкоротші терміни виготовлення і монтажу продукції гарантійне і післягарантійне обслуговування технічну допомогу і консультації
 
За підсумками 2016, 2017 і 2018 років «Алюмікс Україна» отримала звання "КЛІЄНТ РОКУ" від Групи компаній "АЛЮТЕХ" за кращі результати, а також посіла перше місце за продажу автоматики Comunello!  Цю позицію команда «Алюмікс Україна» впевнено утримує сьогодні.

  


Ми здійснюємо доставку і монтаж продукції по всіх містах України


Переваги роботи з нами:

 З нами ви отримаєте кращу якість за справедливою ціною.  Високий професіоналізм наших фахівців гарантує швидке і якісне виконання замовлення.

 Ми доставимо продукцію на ваші об'єкти в найкоротші терміни, тому що більша частина продукції завжди присутній на наших складах по території України.

 Ми надаємо повний перелік послуг - від виготовлення та встановлення товару до його гарантійного та післягарантійного обслуговування.

 Нашими клієнтами на постійній основі є такі відомі компанії, як «АТБ», «ROSHEN», «Миронівський хлібопродукт», «Фоззі Фуд» і дрешно експлуатується не тільки на сотнях підприємств України, а й на тисячах приватних котеджів і будинків.

 Телефонуйте нам і ми допоможемо підібрати для вас найкраще рішення!

 Безкоштовно з мобільних і стаціонарних: 0 800 757 037